Tagi:

Czarne BMW na słupie energetycznym i nocna akcja strażaków

Padający wieczorem śnieg i zimowe warunki drogowe, musiały zaskoczyć kierowcę czarnej limuzyny marki BMW, poruszającego się ulica Kolejową, bowiem samochód wjechał do rowu i zatrzymał się na słupie energetycznym. Na szczęście według informacji policji, obyło się bez ofiar. Konieczna była interwencja służb energetycznych, a także odholowanie uszkodzonego pojazdu.

W innym rejonie miasta do nocnej, nietypowej akcji wyruszyli z kolei strażacy. Pobierali oni wodę z zalewu i wylewali ją na tworzone lodowiska. Przy ulicy Folwarcznej na placu szkolnym już od wczoraj wylewano wodę, tworząc warstwę po warstwie lód.

Czy operacja ”lodowisko” się uda nie byli pewni sami jej twórcy. Wrogiem lodu jest, co oczywiste dodatnia temperatura, ale także intensywne opady śniegu. Na ferie miejsce do jazdy na łyżwach, w Szydłowcu przydałoby się bardzo, oby więc prace te zakończyły się sukcesem. Dzieci i młodzież, a także dorośli o ile pogoda pozwoli, mogliby skorzystac z tej formy rekreacji. Szkoda tylko, że na bardziej niezależne od pogody rozwiązania póki, co w Szydłowcu się nie zanosi.


Dodaj Komentarz