SIÓDMA KOLEJKA SZLPP – „TEATR JEDNEGO AKTORA, KONCERT SOLOWY INDYKI”

29.05.2011r. odbywała się siódma kolejka SZLPP. Tym razem dzielona na Turniej Drużyn Orlikowych na sztucznej trawie, O Puchar Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego i zmagania na tartanie.

Małe opóźnienia w rozpoczęciu lub kontynuacji spotkań, brały się z tego powodu, że zawodnicy niektórych drużyn dzielili swoje obowiązki pomiędzy w/w imprezy. Co nie zawsze się udawało. Nie wyszło akurat w drużynie FC Albatros, której zawodnicy zupełnie zignorowali swoich kolegów i walczyli o jak najlepszy rezultat w tej pierwszej imprezie. P Pierwszy mecz Olimp-Jackpot nie odbył się ze względu na absencję zawodników tej drugiej drużyny. Zobowiązania wobec przyjaciół sprawiły, że nie mogli być tego dnia z nami na boisku.

Drugie spotkanie pomiędzy Marsystem a FC Format przybrało niesamowity obrót. Każdy patrząc na tabelę mógł się spodziewać łatwego zwycięstwa tych drugich. Wszystkich jednak zaskoczyła postawa nowego zawodnika Marsystemu Roberta Rycerskiego, który bramki zdobywał jak na zawołanie. Strzelił na swoją ligową inaugurację 2 w pierwszej i 2 w drugiej połowie. 3:0 do przerwy to już był niezły zadatek, jak dla spisywanej na pożarcie ekipy Marsystemu. Format grał nieźle, jednak strat nie udało się odrobić, gdyż przeciwnicy wykorzystywali najmniejszy błąd ich piłkarzy, zwyciężając ostatecznie 7:2.

Trzecie spotkanie pomiędzy FC Albatros-Synkirooms, to był popis wspaniałej gry napastnika Synków Rafała Indyki, który do przerwy strzelił 4 bramki. W końcówce Albatrosi zdobyli jedną ale zaraz skarcił ich kapitan Synków Buczek Piotr i do przerwy mieliśmy 5:1. W drugiej odsłonie, dalej solowy występ zaliczał Rafał Indyka, który wyprowadzając ze swojej połowy piłkę mógł z wolnego z 40 metrów zdobyć bramkę, jednak piłka, która musnęła spojenie odbiła się od przeciwległego słupka i wyszła w pole bramkowe, przy zaskoczonym bramkarzu Albatrosów. W ostatecznym rozrachunku ekipa z Synków wygrała 10:1 z czego 9 bramek strzelił Indyka Rafał zrównując się tym samym z królem strzelców LIGI Gołdą Jarosławem.

Czwarte spotkanie to twarda gra CBŚ i Arisu, z przewagą tego pierwszego zarówno jeśli chodzi o sytuacje podbramkowe, jak i prowadzenie gry. Bramki padały tylko w drugiej połowie, do przerwy było 0:0. Pierwsza piłka wpadła do siatki w 24 sekundzie drugiej odsłony, to chyba najszybciej strzelona bramka tej Ligi. Później Rafalski Leszek dorzucił jeszcze jedną i gra zdecydowanie się polepszyła, stała się mniej brutalna, zawodnicy już mieli sobie dużo mniej do powiedzenia. Zakończył trafieniem na 3:0 w 28 minucie Brodowski Mariusz, czym zamknął wynik tej rywalizacji.

Piąte spotkanie też miało tylko jednego bohatera, a była nim drużyna z Budek. Contra zupełnie tego dnia bez pomysłu na grę. Nie znalazł się nawet jeden zawodnik, który odmieniłby oblicze swojej ekipy. Budki prowadziły rozważną grę, rozgrywali Ślipek Paweł z Janowskim Radosławem, do tego bardzo dobrze bronili, czego efektem jest 2:0 do przerwy i 4:0 wynik końcowy spotkania.

Ostatni mecz tej kolejki również był zacięty. Co prawda tak samo jak w poprzednich, tak samo i w tym sędzia nie pokazał żółtego kartonika, żadnemu z zawodników. 1:0 do przerwy prowadzili piłkarze Starych Wariatów. Pogroszyn zupełnie nie miał koncepcji na grę, pomimo prowadzenia przez moment 2:1. Po drugiej bramce pomysły na ataki niestety się wyczerpały i już tylko na zmianę Szyszka z Gołdą dawali popis niesamowitych technicznie zagrań i strzałów. Ostatecznie Stare Wariaty wygrali 7:2 w pełni zasłużenie.

Po tym meczu mieliśmy jeszcze zaległy z poprzedniej kolejki pomiędzy Olimpem a FC Format. Do przerwy mimo równej gry obu zespołów to ta druga drużyna schodziła wygrywając 1:0. Minutę po rozpoczęciu drugiej odsłony Tuszyński Dawid z Olimpu wyrównał i wszystko wskazywało na to, że może się to spotkanie zakończyć remisem. Jednak mimo wielu okazji z jednaj, jak i z drugiej strony, to Formatowi dopisało szczęście. W klarownej sytuacji znalazł się Karpeta Mateusz, pokonał bramkarza Olimpu i na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Niestety wynik nie uległ zmianie, 2:1 dla FC Format.

Sędziami głównymi zawodów byli Bloch Paweł i Wrochna Przemysław.

Czekamy na propozycje, ciekawej nagrody na koniec LIGI, bo cały czas rysuje się jedynie klasyczne rozwiązanie. Może znacie kogoś kto mógłby sponsorować finał, prosimy o sugestie. Zapraszamy na portal http://www.szydlowiec24.pl, forum dotyczące ligi na tej właśnie stronie, www.szydlowiec24.pl/forum/ . Podstronę http://szlpp.szydlowiec24.pl Uwagi prosimy pisać na e-mail szlpp@szydlowiec24.pl lub na tablicy na Facebooku „Szydłowiecka Liga Piątek Piłkarskich”. Liczymy na stałą współpracę w tworzeniu Ligi.

1. Kolejka, 29.05.11
    10:00 OLIMP-LICEUM – JACKPOT 8 kolejka 9:20 10:40 MARSYSTEM – FC FORMAT (3:0) 7:2 11:20 FC ALBATROS – SYNKIROOMS (1:5) 1:10 12:00 CBŚ – ARIS (0:0) 3:0 12:40 CONTRA TEAM – BUDKI (0:2) 0:4 13:20 STARE WARIATY – POGROSZYN (1:0) 7:2 13:50 FC FORMAT – OLIMP-LICEUM (1:0) 2:1 z 6 kolejki

STRZELCY BRAMEK W TEJ KOLEJCE: FC FORMAT – Ewiak Piotr 1, Karpeta Mateusz 1. OLIMP-LICEUM – Tuszyński Dawid 1. MARSYSTEM – Kubik Robert 1, Tomczyk Damian 1, Duda Łukasz 1, Rycerski Robert 4. FC FORMAT – Ewiak Piotr 2. FC ALBATROS – Pawelec Damian 1. SYNKIROOMS – Buczek Piotr 1, Indyka Rafał 9. CBŚ – Brodowski Mariusz 1, Rafalski Leszek 2. ARIS – 0. CONTRA TEAM – 0. BUDKI – Ślipek Domink 1, Tomczyk Damian 2, Janowski Radosław 1. STARE WARIATY – Szyszka Łukasz 4, Jarosław Gołda 3. POGROSZYN – Jagieło Rafał 1, Zasada Tomasz 1.

Strzelcy po VII kolejce spotkań SZLPP: BIELA KONRAD FC FORMAT 7 EWIAK PIOTR FC FORMAT 6 ZBROSZCZYK ARKADIUSZ FC FORMAT 4 GÓRECKI MATEUSZ JACKPOT 7 JAGIEŁO RAFAŁ POGROSZYN 16 PODIADŁY KRZYSZTOF CONTRA TEAM 5 MICHNICKI KRZYSZTOF CONTRA TEAM 10 DWOJAK KONRAD CONTRA TEAM 7 SIKORSKI SEBASTIAN CONTRA TEAM 4 RUZIK JAROSŁAW STARE WARIATY 6 SZYSZKA ŁUKASZ STARE WARIATY 8 PIWOWARSKI KRZYSZTOF STARE WARIATY 5 GOŁDA JAROSŁAW STARE WARIATY 18 CZYŻ MARCIN CBŚ 1 BORUŃ PAWEŁ CBŚ 9 MARSZAŁEK ARTUR MARSYSTEM 5 DUDA ŁUKASZ MARSYSTEM 4 NIZIOŁEK KAROL FC ALBATROS 7 PEJAS MATEUSZ FC ALBATROS 6 ZDON PRZEMYSŁAW FC ALBATROS 3 ZAJĄC PIOTR FC ALBATROS 1 ŚLIPEK PAWEŁ BUDKI 1 ŚLIPEK DOMINIK BUDKI 4 DEREZIŃSKI SEBASTIAN BUDKI 4 JANOWSKI MICHAŁ BUDKI 1 BRODOWSKI MARIUSZ CBŚ 6 KOZŁOWSKI KRYSTIAN CBŚ 3 KUBIK ROBERT MARSYSTEM 2 SOBOŃSKI SLAWOMIR STARE WARIATY 1 URBAN ADAM OLIMP-LICEUM 5 ARAK BARTOSZ OLIMP-LICEUM 3 GRZYBOWSKI DAWID OLIMP-LICEUM 3 SZYSZKA ANDRZEJ OLIMP-LICEUM 1 WROCHNA PRZEMYSŁAW CONTRA TEAM 3 WIKŁO MICHAŁ ARIS 1 KAŁUŻYŃSKI KAMIL JACKPOT 4 SOKOŁOWSKI PRZEMYSŁAW JACKPOT 2 KARCZEWSKI TOMASZ JACKPOT 1 MICHALSKI MARCIN JACKPOT 4 SALAMAGA BARTOSZ SYNKIROOMS 1 INDYKA RAFAŁ SYNKIROOMS 18 WIADEREK PAWEŁ SYNKIROOMS 1 MOSIOŁEK ERNEST FC ALBATROS 1 KLOCZKOWSKI ŁUKASZ BUDKI 1 TOMCZYK DAMIAN BUDKI 4 GÓRECKI JAKUB JACKPOT 1 KASPRZYK PIOTR JACKPOT 2 BUCZEK PIOTR SYNKIROOMS 5 GRZYB KAMIL CONTRA TEAM 1 GÓRKA RAFAŁ ARIS 4 TUSZYŃSKI DAWID OLIMP-LICEUM 1 SADZA DOMINIK OLIMP-LICEUM 1 JAGIEŁO JAROSŁAW POGROSZYN 3 TOMCZYK DAMIAN MARSYSTEM 2 JEDYNAK KRZYSZTOF CBŚ 3 DZIWIREK SEBASTIAN CBŚ 1 RAFALSKI LESZEK CBŚ 8 CABAJ MARIUSZ POGROSZYN 1 CABAJ PAWEŁ POGROSZYN 2 BALCEROWSKI MACIEJ CONTRA TEAM 1 PARSZEWSKI FILIP OLIMP-LICEUM 2 JANOWSKI RADOSŁAW BUDKI 2 KIJAK MATEUSZ JACKPOT 1 TARKA MAREK MARSYSTEM 1 WIDURSKI ŁUKASZ ARIS 1 GÓRNIAK EMIL ARIS 1 GŁUCH SEBASTIAN FC ALBATROS 1 JAGIEŁO ŁUKASZ POGROSZYN 1 ZIEMNIAK PRZEMYSŁAW POGROSZYN 2 SROKA ANDRZEJ CBŚ 1 SASIN PAWEŁ ARIS 4 NOGAJ MICHAŁ ARIS 1 GNIATKOWSKI JAROSŁAW ARIS 1 KUCHARSKI MICHAŁ ARIS 2 RYCERSKI ROBERT MARSYSTEM 4 KARPETA MATEUSZ FC FORMAT 1 ZASADA TOMASZ POGROSZYN 1 PAWELEC DAMIAN FC ALBATROS 1