"Polski Prezydent zamordowany w Rosji"

Międzynarodowe agencje prasowe zacytowały bardzo ważny dla nas przekaz! Transparent eksponowany przed meczem Polska - Rosja - to była nasza odpowiedź na dezinformację rosyjskich służb i polskich władz, co do przyczyn katastrofy smoleńskiej. Do końca nie wiemy, co się stało, ale wiemy na pewno, że nie stało się to, o czym rosyjskie i polskie władze poinformowały świat. Chcemy zwrócić na to uwagę i konsekwentnie docierać do opinii międzynarodowej z informacją, że została okłamana.

O tym, że Polacy wystawili transparent o zamordowaniu polskiego prezydenta, odnosząc się do katastrofy samolotu w Rosji, w której zginął polski prezydent i 95 osób - napisał licznie cytowany Reuters, FoxNews.com, brytyjskie, irlandzkie, greckie, kanadyjskie, tureckie i hinduskie media.

W doniesieniach pojawiają się informacje o starciach polskich i rosyjskich kibiców oraz o kontekście relacji polsko-rosyjskiej zatrutej kilkudziesięcioletnią dominacją Sowietów nad Polską po II wojnie światowej.

Dziękuję Solidarnym i wszystkim Polakom, którzy byli z nami i nas bronili. Zachęcam wszystkich, aby pod artykułami na zagranicznych portalach wpisywali komentarze z informacjami na temat katastrofy smoleńskiej. Można także odsyłać do strony www.onePoland.eu na której znajduje się pełna informacja w j. angielskim. /Ewa Stankiewicz/


Komentarze

Joanna14 June 2012, 15:55 # 1

Spiskowa teoria dziejów - prezydent Polski nie może zginąć w katastrofie - trudno to niektórym przyjąć do wiadomości, więc musiał zostać zamordowany! Tytuł artykułu nawet nie zawiera znaku zapytania, który widziłam na ulotkach Solidarnych 2010. Cóż, najtrudniej jednoczyć się w dobrej sprawie, dużo łatwiej wskazując jakiegoś wroga np.tekstem typu "sierpem i młotem w czerwoną hołotę". A panią Ewę Stankiewicz słchałam na manifestacji w obronie radia Maryja - sens i styl wypowiedzi zionął nienawiścią. Pewno jestem bardzo emocjonalna, ale jedyne co mi przychodzi do głowy w tym momencie to cytat z "Modlitwy o wschodzie słońca", którą kiedyś spiewał J. Kaczmarski z P. Gintrowskim: " chroń mnie, Panie, od pogardy, Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże". Jest jeszcze jedna "Modlitwa" Kaczmarskiego:

Jeśli nas Matka Boska nie obroni To co się stanie z tym narodem Codziennie modły więc zanoszę do Niej By ocaliła nas przed głodem. Przed głodem ust, którym zabrakło chleba, Przed głodem serc, w których nie mieszka miłość, Przed głodem zemsty, której nam nie trzeba, Przed głodem władzy, co jest tylko siłą. Jeśli nas Matka Boska nie obroni To co się stanie z Polakami Codziennie modły więc zanoszę do Niej By ocaliła nas - przed nami.


Dodaj Komentarz