Z modlitwą i zadumą na grobach

Słoneczna piękna pogoda, dwa wolne od pracy dni, a przede wszystkim potrzeba modlitwy i zadumy, w związku z uroczystością Wszystkich Świętych - to powód dla którego bardzo licznie wybraliśmy się wczoraj i dziś na cmentarze, na groby swoich bliskich.

Zapalonych świec i kwiatów nie zabrakło także na grobach żołnierskich, powstańczych i na mogiłach tych, którym zawdzięczamy dobro owocujące w naszym życiu.

Corocznym zwyczajem na szydłowieckim cmenatarzu kwestowano dziś na odnowę zabytkowych nagrobków. Szydłowiecka nekropolia w 2011 roku będzie miała 200 lat historii.


Zmiany na stronie www.domnaskale.net.pl

Zmodernizowaliśmy stronę Domu na Skale. Poprzednia wersja, z niewielkimi zmianami funkcjonowała od kwietnia 2005 roku. W tym czasie opublikowaliśmy na niej ponad 2 000 artykułów. Aktualna wersja jest bardziej gazetowa, technicznie nowocześniejsza. Na początku skromna i ascetyczna. Daje jednak więcej możliwości zarówno redakcyjnych, jak i w jej przeglądaniu, dzięki większej funkcjonalności. Mam nadzieję że strona cieszyć się będzie nadal dużą popularnością. Odwiedzani jesteśmy miesięcznie sporo ponad 4 tysięce razy. Zapraszamy do współpracy, do przesyłania komentarzy, a nawet tekstów i zdjęć. Strona Domu na Skale, ma być środkiem komunikacji społecznej naszego lokalnego środowiska.

Obecnie modne jest tzw dziennikarstwo obywatelskie, tutaj mamy możliwość przekazywania swoich opinii, spostrzeżeń, przemyśleń. Mamy nadzieję na dalszy rozwój strony zarówno w aspekcie merytorycznej zawartości, jak i jej funkcjonalności. Czekamy na opinie i komentarze.

Starsza wersja strony dostępna jest pod adresem: www.domnaskale.info.pl