Tagi:

Mistrzostwo powiatu dla ZS im KOP

Uczniowie z Korpusu Ochrony Pogranicza rozgromili „Sienkiewicza” w meczu piłki nożnej o Mistrzostwo Powiatu.

W dniu 23.04.2009r. o godzinie 12:00 na boisku „Szydłowianki” Szydłowiec odbył się mecz w piłce nożnej 2x40min o Mistrzostwo Powiatu pomiędzy uczniami z ZS im Korpusu Ochrony Pogranicza a LO im. Henryka Sienkiewicza. Sędzią głównym był Pan Andrzej Koniarczyk -Powiatowy Koordynator Sportu. Wynik meczu 6-3 dla uczniów z KOP-u, do przerwy 2-1. Bramki dla KOP-a zdobyli: Okła Łukasz-3, Gołda Jarosław-1, Ogar Mateusz-1, Górlicki Damian-1. Reprezentacja ZS im.KOP-a wystąpiła w składzie:Kużdub Mateusz-bramkarz, Sala Daniel-kapitan,Bodo Ernest,Wożniak Sebastian,Karlikowski Dawid, Gołda Jarosław, Kornacki Marcin, Ogar Mateusz, Okła Łukasz, Figarski Mateusz, Jagiełło Marcin, Zugaj Michał, Górlicki Damian, Pijarski Dawid, Dróżdż Konrad, Kowalik Piotr, Wożniak Dawid, Ostrowski Łukasz.

Mecz o Mistrzostwo Powiatu mógł się bardzo podobać nielicznie zgromadzonej publiczności- szybkie akcje, parady bramkarzy, dużo bramek. Od samego początku przeważali uczniowie z Korpusu Ochrony Pogranicza, choć do przerwy było tylko 2-1. W drugiej połowie uczniowie z KOP-u całkowicie dominowali na boisku, tylko dzięki udanym interwencjom bramkarza z „Sienkiewicza” nie padło więcej bramek. Dziękuję bardzo mojej drużynie za piękny mecz, dużo bramek, ambicję, wolę walki i godne reprezentowanie szkoły.

Serdeczne podziękowanie składam dla Pana Adama Jasika - kierownika klubu oraz dla Pań szatniarek, za użyczenie boiska oraz wypożyczenie strojów. Dzięki temu mecz odbył się w bardzo dobrych warunkach, co sprzyjało wspaniałej grze obydwu zespołów.